У Міносвіти попередили про неприпустимість агітації в училищах і вишах

52

До Міністерства освіти і науки України надходять сигнали про поширення в навчальних закладах партійної та виборчої агітації перед виборами до місцевих органів влади. Відомство заявило, що не допустить неправомірної агітації.

Міністерство освіти і науки України заявило, що не допустить незаконної політичної агітації в навчальних закладах напередодні місцевих виборів. Про це 16 вересня повідомив сайт відомства.

“До Міністерства освіти і науки України надходить інформація щодо залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації. У зв’язку із цим міністерство звернулося з листом до обласних державних адміністрацій, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти”, – ідеться в повідомленні.

Т.в.о. міністра Сергій Шкарлет нагадав, що освіта в Україні базується на принципі незалежності від політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Місцеві вибори в Україні заплановано на 25 жовтня.