Який інвестор зацікавиться приміщенням кропивницького “колізею”?

143

21 вересня, повідомив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації.
“На сьогоднішній день жоден із інвесторів не зацікавився даним об’єктом”, – зазначив він, передає пресслужба облради.

В свою чергу голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко вважає, що приміщення можна використати під сучасний спортивний комплекс.

Під час наради вирішили створити робочу групу з фахівців, які вивчать це питання.

Відомо, що недобудову центру дитячої та юнацької творчості, відому як “колізей”, виставили на аукціон на платформі “Прозорро” за 992 тисячі гривень.

Приміщення почали будувати у 1985 році, як другий корпус центру дитячої та юнацької творчості. Будівництво тривало сім років – по 1992 рік.

Тут мали облаштувати кіноглядацьку залу на 650 місць, обсерваторію та басейн. Розраховували, що новий центр відвідуватимуть понад тисяча двісті дітей. Діючий ЦДЮТ нині відвідують понад три тисячі дітей. Їх не можуть зібрати усіх разом, бо не дозволяє площа приміщення.

Цей корпус мали ввести в експлуатацію 28 років тому, але на добудову тоді не вистачило 300 тисяч гривень. Проєкт заморозили. За цей час приміщення стало аварійним, обросло деревами і кущами, а кропивничани перетворили його на смітник.

За словами директорки ЦДЮТ Ганни Суркової, коли припинили будівництво, заклад був готовий на 90%, навіть була плитка у басейні і на фасаді.