У Кропивницькому стартувала міжнародна агропромислова виставка “AgroExpo-2020”

123

Сьогодні, 30 вересня, у Кропивницькому розпочала роботу VIIІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “AGROEXPO-2020”.
В урочистому відкритті виставки взяли участь голова Кіpовогpадської облдержадміністрації Андpій Назаpенко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, президент Тоpгово-пpомислової палати Геннадій Чижиков, голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.
Голова ОДА Андрій Назаренко привітав учасників і гостей.
«Попри час викликів ви знайшли можливість приїхати. Вдячний вам за це. Переконаний, сьогодні тут представлені провідні підприємства, їхні найкращі товари. Бізнес – це сплата податків і робочі місця. Це добробут в українських родинах. Це стрижень нашої економіки. І як би важко вам не було, в умовах коронакризи ви підставили своє плече! Кіровоградщина – аграрне серце України. І зараз воно б’ється в унісон із усіма регіонами!», – сказав Андрій Назаренко.
Очільник області додав, що організатори ” AgroExpo” восьмий рік поспіль успішно створюють найбільший агрохаб у державі.
Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко вперше відвідав “AgroExpo”.
“Дуже вpажений. “AgroExpo” – міжнародна агропромислова виставка, яка входить в десятку найбільших виставок Європи. Це не тільки можливість пpодемонстpувати агpопpомислову техніку, а й гарно відпочити, – зазначив у вітальному слові Ігор Петpашко.
“AgroExpo-2020” триватиме до 3 жовтня. Цьогоріч виставкові площі становлять 125 000 кв. м., а у виставці беруть участь 450 компаній-експонентів та 480 учасників “Покровського ярмарку”.
На гостей чекають експозиції провідних вітчизняних і закордонних виробників сільськогосподарської техніки, насіння, добрив на відкритих майданчиках та у критому павільйоні.