У Кропивницькому кандидат у депутати заявив, що його побили через вибори

131

5 жовтня напали на кандидата у депутати до Фортечної районної ради міста Кропивницький від партії «Наш край», працівника міської спеціалізованої інспекції  Богдана Голубчиного. Про це заявив кандидат на міського голову від партії «Наш край» Андрій Максюта у соціальних мережах. Максюта наголосив, що напад пов’язує з місцевими виборами.

«О 8 годині ранку було скоєно напада на члена нашої команди, кандидата у депутати до Фортечної районної ради Богдана Голубничого. Під час нападу прозвучало «Привіт, Максюті передай», – зазначив Андрій Максюта на записаному відеозверненні в Facebook.

 

Народні депутати партії «Наш край» спрямували звернення до керівників держави та силових органів про розслідування відповідної справи. Про це ідеться в заяві політичної сили.

 «Під час побиття нападники повідомили про мету злочину – залякати кандидата на посаду міського голови Кропивницького від «Нашого краю» Андрія Максюту. Як зазначає Богдан Голубничий, коли його забивали ногами, йому дослівно сказали «передати привіт Максюті». Лікарі діагностували у Богдана Голубничого числені забиття, зламаний ніс та черепно-мозкову травму. «Наш край» розцінює цей напад як тиск політичних опонентів на кандидатів від партії», – зазначено в заяві політсили. 

У поліції розслідують цей інцидент.

«5 жовтня до лікувального закладу, з приводу отриманих тілесних ушкоджень, звернувся мешканець Кропивницького і цього ж дня громадянин подав заяву до поліції про нанесення йому, з боку невідомих осіб, тілесних ушкоджень. Вказаний громадянин є кандидатом до Фортечної районної ради Кропивницького. На теперішній час втановлюються обставини пригоди, мотиви та осіб причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення. Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статі 125 Кримінального Кодексу України. Поліцейські розгляають кілька версій подій і вони перевіряються», – повідомила речниця Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області Віталіна Бевзенко у коментарі ОПОРИ.

За коментарями звертайтеся:

Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області

тел.: 0957943072

email: [email protected]