Місцеві вибори. Кандидати до Кіровоградської облради

19

У студію Суспільного прийшли кандидати в депутати обласної ради. Це Сергій Коваленко з політичної партії “Європейська солідарність”, Віктор Серпокрилов з політичної партії “Опозиційна платформа – за життя” та Андрій Табалов з політичної партії “Наш край”.

Сергій Коваленко назвав підтримку ОТГ першим пунктом програми партії, Віктор Серпокрилов заявив, що потрібно утворювати на рівні областей виконкоми та ліквідовувати обласні адміністрації, а Андрій Табалов розповів про реконструкцію Набережної Інгулу та відповів на питання, який мандат обере, якщо пройде у міську та обласну раду.

Місцеві

У проєкті “Виборчий округ. Місцеві” до дискусії в прямому етері журналісти Суспільного:Кропивницький запрошують кандидатів на посаду міських голів міст обласного значення, представників партій до обласної ради та кандидатів на посади голів ОТГ.

Черговість виступів у програмі формується за алфавітним принципом. Правила – поважати один одного та дотримуватися регламенту.

  • самопрезентація кандидата (до 1 хвилини),
  • презентація програми і команди (до 3 хвилин),
  • питання від журналістів та експертів (до 2 хвилин на відповідь),
  • на сторінці Суспільного: Кропивицький у Facebook під постом про “Виборчий округ. Місцеві” ви можете ставити свої питання, їх озвучуватимуть в прямому етері,
  • питання кандидантів один до одного (до 2 хвилин на відповідь).

Етери в будні о 17:10, з повтором о 19:55 на Суспільному:Кропивницький та на Українському радіо:Кропивницький.